RK73G2BRTTD2262F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD2262F
JLCPCB Part #
C7284572
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS