SR73W2HTTE39LJ
MFR.Part #
SR73W2HTTE39LJ
JLCPCB Part #
C2601888
Description
-55℃~+150℃ 39mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS