RK73H2BRTTD2262F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD2262F
JLCPCB Part #
C2599317
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS