RK73G2BRTTD2213F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD2213F
JLCPCB Part #
C6270010
Description
-55℃~+155℃ 221kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS