RN73H1JTTD8662F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD8662F50
JLCPCB Part #
C4227409
Description
100mW 86.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS