RN73R2ETTD1420C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1420C25
JLCPCB Part #
C2610050
Description
-55℃~+155℃ 142Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS