RK73G2BRTTD1150F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD1150F
JLCPCB Part #
C5850957
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS