RK73G2BRTTD1652F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD1652F
JLCPCB Part #
C6182111
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS