RN732BTTD3362F50
MFR.Part #
RN732BTTD3362F50
JLCPCB Part #
C4108278
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS