ERA-8APB1582V
MFR.Part #
ERA-8APB1582V
JLCPCB Part #
C2094146
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS