RK73G2BRTTD1302F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD1302F
JLCPCB Part #
C7284521
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS