RK73G2ARTTD1302F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD1302F
JLCPCB Part #
C5724487
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS