RMC1/8-433JTP
MFR.Part #
RMC1/8-433JTP
JLCPCB Part #
C20095087
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS