SG73S1JTTD42R2D
MFR.Part #
SG73S1JTTD42R2D
JLCPCB Part #
C4299347
Description
-55℃~+155℃ 200mW 42.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS