RK73G2BRTTD1180F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD1180F
JLCPCB Part #
C7049688
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS