RK73G2BRTTD1780F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD1780F
JLCPCB Part #
C6648981
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS