SG73P2ETTD6490D
MFR.Part #
SG73P2ETTD6490D
JLCPCB Part #
C4262838
Description
-55℃~+155℃ 500mW 649Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS