RN73R1JTTD7771B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD7771B25
JLCPCB Part #
C2506960
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.77kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS