SR732ARTTDR649F
MFR.Part #
SR732ARTTDR649F
JLCPCB Part #
C7016651
Description
-55℃~+155℃ 333mW 649mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS