SR731JRTTD9R53F
MFR.Part #
SR731JRTTD9R53F
JLCPCB Part #
C5925786
Description
-55℃~+155℃ 200mW 9.53Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS