RK73G2ATTD7870D
MFR.Part #
RK73G2ATTD7870D
JLCPCB Part #
C5850904
Description
-55℃~+155℃ 125mW 787Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS