RK73G2ATTD8203D
MFR.Part #
RK73G2ATTD8203D
JLCPCB Part #
C5850916
Description
-55℃~+155℃ 125mW 820kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS