RN731JTTD5422D50
MFR.Part #
RN731JTTD5422D50
JLCPCB Part #
C4147038
Description
-55℃~+155℃ 54.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS