RK73H2BRTTD6800F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD6800F
JLCPCB Part #
C6975833
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS