RK73G2ATTD7502F
MFR.Part #
RK73G2ATTD7502F
JLCPCB Part #
C6182048
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS