RN73R2ETTD2153B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2153B50
JLCPCB Part #
C4172184
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS