RN73H1JTTD3123D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD3123D100
JLCPCB Part #
C4200899
Description
100mW 312kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS