SR732ARTTD6R80F
MFR.Part #
SR732ARTTD6R80F
JLCPCB Part #
C5925831
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS