RK73G2ATTD7322F
MFR.Part #
RK73G2ATTD7322F
JLCPCB Part #
C7340480
Description
-55℃~+155℃ 125mW 73.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS