RK73H2ETTD5R62F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2ETTD5R62F
JLCPCB Part #
C2576683
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 5.62Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS