HV731JTTD1803F
MFR.Part #
HV731JTTD1803F
JLCPCB Part #
C3998441
Description
-55℃~+155℃ 100mW 180kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS