RK73G2ATTD6982F
MFR.Part #
RK73G2ATTD6982F
JLCPCB Part #
C5874565
Description
-55℃~+155℃ 125mW 69.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS