SG73S1ERTTP6R2J
MFR.Part #
SG73S1ERTTP6R2J
JLCPCB Part #
C6483721
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS