RN73R2ETTD3322B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD3322B10
JLCPCB Part #
C3930030
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS