RK73G2ATTD6983F
MFR.Part #
RK73G2ATTD6983F
JLCPCB Part #
C6388916
Description
-55℃~+155℃ 125mW 698kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS