RK73G2ATTD6812F
MFR.Part #
RK73G2ATTD6812F
JLCPCB Part #
C5724943
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS