RK73H2BTTD7321F
MFR.Part #
RK73H2BTTD7321F
JLCPCB Part #
C7287199
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS