RK73G2ATTD6811F
MFR.Part #
RK73G2ATTD6811F
JLCPCB Part #
C7049624
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.81kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS