RK73G2BTTD6812F
MFR.Part #
RK73G2BTTD6812F
JLCPCB Part #
C6648982
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS