RK73G2ATTD6801D
MFR.Part #
RK73G2ATTD6801D
JLCPCB Part #
C6388912
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS