RN73R2ATTD1330D100
MFR.Part #
RN73R2ATTD1330D100
JLCPCB Part #
C2501988
Description
-55℃~+155℃ 125mW 133Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS