HV731JRTTD5102F
MFR.Part #
HV731JRTTD5102F
JLCPCB Part #
C6965799
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS