HV732BRTTD1624F
MFR.Part #
HV732BRTTD1624F
JLCPCB Part #
C5738454
Description
-55℃~+155℃ 1.62MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS