RK73G2ATTD6341D
MFR.Part #
RK73G2ATTD6341D
JLCPCB Part #
C7340452
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.34kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS