RN73R2ETTD2180D10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2180D10
JLCPCB Part #
C2608149
Description
-55℃~+155℃ 218Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS