RN73H2ATTD2872B25
MFR.Part #
RN73H2ATTD2872B25
JLCPCB Part #
C4059737
Description
-55℃~+155℃ 125mW 28.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS