RK73G2ATTD6041C
MFR.Part #
RK73G2ATTD6041C
JLCPCB Part #
C6975033
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.04kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS