RK73G2ATTD6041F
MFR.Part #
RK73G2ATTD6041F
JLCPCB Part #
C6388901
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.04kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS