RK73G2ATTD6042D
MFR.Part #
RK73G2ATTD6042D
JLCPCB Part #
C7340441
Description
-55℃~+155℃ 125mW 60.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS