RK73G2ATTD5901C
MFR.Part #
RK73G2ATTD5901C
JLCPCB Part #
C6648783
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.9kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS